Okreg wyborczy: 11 Gdansk

Strona: [1] | 2 | następna

Aleksander Hall
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1953-05-20
Miejsce urodzenia: Gdansk
Andrzej Skorulski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1942-01-09
Miejsce urodzenia: Bialowieza
Antoni Szymanski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1952-06-13
Miejsce urodzenia: Zielona Gora
Bogdan Borusewicz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1949-11-01
Miejsce urodzenia: Lidzbark Warminski
Bogdan Borusewicz
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Boguslaw Kaczmarek
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Unia Pracy Klub Parlamentarny
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1968-02-16
Miejsce urodzenia: Gdynia
Ewa Sikorska-Trela
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1943-02-01
Miejsce urodzenia: Siedlce
Franciszek Potulski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1943-06-17
Miejsce urodzenia: Gdynia
Franciszek Potulski
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Parlamentarny
Franciszka Cegielska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1946-02-08
Miejsce urodzenia: Mulhouse (Francja)
Halina Licnerska
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Unia Pracy Klub Parlamentarny
Hans Szyc
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Federacyjny Klub Parlamentarny na rzecz Akcji Wyborczej Solidarnosc
Jacek Rybicki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1959-03-25
Miejsce urodzenia: Gdansk
Jacek Taylor
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Jan Kulas
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1957-07-21
Miejsce urodzenia: Koscierzyna
Janusz Lewandowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1951-06-13
Miejsce urodzenia: Lublin
Jerzy Borowczak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1957-11-15
Miejsce urodzenia: Bialogard
Jerzy Feliks Budnik
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1951-05-30
Miejsce urodzenia: Wejherowo
Jerzy Zakrzewski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1945-06-01
Miejsce urodzenia: Dabrowa
Strona: [1] | 2 | następna