Okreg wyborczy: 17 Radom

Danuta Grabowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1942-07-16
Miejsce urodzenia: Radom
Dariusz Grabowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1950-08-28
Miejsce urodzenia: Warszawa
Ewa Kopacz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1956-03-12
Miejsce urodzenia: Skaryszew
Ewa Kopacz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1956-03-12
Miejsce urodzenia: Skaryszew
Jan Lopuszanski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Porozumienia Polskiego
Data urodzenia: 1955-10-06
Miejsce urodzenia: Gdansk
Lucyna Wisniewska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Prawica Rzeczypospolitej
Data urodzenia: 1955-06-30
Miejsce urodzenia: Skaryszew
Marek Suski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1958-11-06
Miejsce urodzenia: Grojec
Marek Suski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1958-11-06
Miejsce urodzenia: Grojec
Marek Wikinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1966-05-23
Miejsce urodzenia: Sochaczew
Marek Wikinski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1966-05-23
Miejsce urodzenia: Sochaczew
Maria Dziuba
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1945-02-01
Miejsce urodzenia: Goszczyn
Marzena Paduch
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1965-07-04
Miejsce urodzenia: Zwolen
Marzena Wrobel
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-10-15
Miejsce urodzenia: Radom
Miroslaw Maliszewski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1968-02-28
Miejsce urodzenia: Warszawa
Tadeusz Balcerowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1933-05-01
Miejsce urodzenia: Pawliczka
Tomasz Nalecz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1949-10-29
Miejsce urodzenia: Golymin
Wanda Lyzwinska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1953-09-07
Miejsce urodzenia: Piaseczno
Wanda Lyzwinska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1953-09-07
Miejsce urodzenia: Piaseczno
Witold Balazak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1964-11-15
Miejsce urodzenia: Radom
Zbigniew Kuzmiuk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1956-09-19
Miejsce urodzenia: Komorowo