Posłowie urodzeni w 31 dniu miesiąca

Anna Paluch
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1960-03-31
Miejsce urodzenia: Nowy Targ
Arkadiusz Litwinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1970-07-31
Miejsce urodzenia: Szczecin
Halina Olendzka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1945-08-31
Miejsce urodzenia: Swieta Katarzyna
Jacek Szczot
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1965-01-31
Miejsce urodzenia: Poznan
Karolina Gajewska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1972-07-31
Miejsce urodzenia: Dzialdowo
Malgorzata Ostrowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1958-07-31
Miejsce urodzenia: Malbork
Malgorzata Ostrowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1958-07-31
Miejsce urodzenia: Malbork
Malgorzata Ostrowska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1958-07-31
Miejsce urodzenia: Malbork
Marek Surmacz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1955-01-31
Miejsce urodzenia: Gorzow Wielkopolski
Maria Kleitz-Zoltowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1948-01-31
Miejsce urodzenia: Zybultowo woj. olsztynskie
Maria Nowak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1950-03-31
Miejsce urodzenia: Chorzow
Maria Teresa Nowak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1950-03-31
Miejsce urodzenia: Chorzow
Pawel Laczkowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1942-07-31
Miejsce urodzenia: Kielce
Tadeusz Aziewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-10-31
Miejsce urodzenia: Sopot
Tadeusz Debicki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Ruch Ludowo-Narodowy
Data urodzenia: 1945-08-31
Miejsce urodzenia: Kalisz
Wojciech Arkuszewski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1948-10-31
Miejsce urodzenia: Wroclaw