Zawod/stanowisko: nauczyciel

Strona: [1] | 2 | 3 | 4 | 5 | następna

Adam Mitura
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Obywatelski Klub Parlamentarny
Aleksander Chlopek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1946-12-13
Miejsce urodzenia: Chrzanow
Aleksander Hall
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1953-05-20
Miejsce urodzenia: Gdansk
Andrzej Biernat
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-11-08
Miejsce urodzenia: Urzedow
Andrzej Chmiel
Kadencja: I kadencja 1991 - 1993
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Konfederacji Polski Niepodleglej
Andrzej Koziol
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1952-09-19
Miejsce urodzenia: Krosno n/W
Andrzej Liss
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1950-09-06
Miejsce urodzenia: Pelplin
Andrzej Manka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1967-04-18
Miejsce urodzenia: Lublin
Andrzej Osnowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1948-11-27
Miejsce urodzenia: Rzemien
Andrzej Slomski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1958-06-17
Miejsce urodzenia: Kluczbork
Andrzej Wieslaw Wybranski
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Obywatelski Klub Parlamentarny
Andrzej Zapalowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1966-06-11
Miejsce urodzenia: Walbrzych
Anna Maria Urbanowicz
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny-Unia Demokratyczna
Anna Sobecka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Ruch Ludowo-Narodowy
Data urodzenia: 1951-03-27
Miejsce urodzenia: Piotrkow Kujawski
Anna Sobecka
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1951-03-27
Miejsce urodzenia: Piotrkow Kujawski
Anna Zalewska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1939-09-18
Miejsce urodzenia: Pokrytki
Anna Zalewska
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Parlamentarny
Barbara Hyla-Makowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-03-30
Miejsce urodzenia: Przasnysz
Beata Dorota Sawicka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1964-03-23
Miejsce urodzenia: Olawa
Bozenna Marianna Kuc
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego
Strona: [1] | 2 | 3 | 4 | 5 | następna