Okreg wyborczy: 27 Bielsko-Biala

Antoni Kobielusz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1947-06-22
Miejsce urodzenia: Wechowice
Edward Plonka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1950-01-01
Miejsce urodzenia: Zywiec
Jacek Falfus
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1951-01-02
Miejsce urodzenia: Siemianowice Sl.
Jacek Falfus
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1951-01-02
Miejsce urodzenia: Siemianowice Slaskie
Jan Sztwiertnia
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1942-08-21
Miejsce urodzenia: Cisownica
Jan Szwarc
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-08-07
Miejsce urodzenia: Ustron
Jan Szwarc
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-08-07
Miejsce urodzenia: Ustron
Kazimierz Matuszny
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1960-04-03
Miejsce urodzenia: Milowka
Kazimierz Zarzycki
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1939-09-26
Miejsce urodzenia: Tuczempt
Piotr Smolana
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie "Dom Ojczysty"
Data urodzenia: 1958-03-20
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Rafal Muchacki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1955-03-02
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Stanislaw Pieta
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1971-09-05
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Stanislaw Szwed
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1955-12-04
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Stanislaw Zadora
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1949-03-10
Miejsce urodzenia: Witoszow
Stanislaw Zadora
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1949-03-10
Miejsce urodzenia: Witoszow
Tadeusz Kopec
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-08-24
Miejsce urodzenia: Piersciec
Tomasz Tomczykiewicz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1961-02-03
Miejsce urodzenia: Pszczyna
Tomasz Tomczykiewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1961-02-03
Miejsce urodzenia: Pszczyna